29 Ноя 2019, 13:32

Projector проведе лекторіум для графічних дизайнерів

30 листопада пройде Projector Graph Lectorium — три повноцінних лекції від професіоналів індустрії + нетворкінг для тих, хто хоче обговорити враження, поділитися ідеями, або ж знайти партнерів для нових проєктів.

Нонна Старущенко і Гліб Капоріков, LLIWELL Studio

Тема: «Ода комплексним проєктам»

Комплексний підхід та робота над великими багатоскладовими проєктами більше не прерогатива великих агенцій. Бутикові студії справляються з ними не гірше, якщо знають як. Розповімо про те, як зберегти цілісний образ проекту, нерви, час і гроші.

Лєра Шапошнікова, Orchidea Agency

Тема: Комерційний vs Концептуальний дизайн

Коли дизайнер працює для бізнесу, він витрачає сили не на благо світу, а для заробітку грошей. З кожним проектом ми ставимо нові челенджі, але вони всі в області краси та пошуку унікальної форми. Якщо задуматися над сенсом і метою графічного дизайну, то можна змінити трохи більше.

Антон Іванов, CREVV

Тема: Що робити в 2020

Поговоримо про нові запити на функціонал в сфері айдентики. Час не просто йде, а стрімко несеться. Те що було актуально робити ще рік тому зараз вже не має сенсу. До чого готуватися графічним дизайнерам?

Лекторіум для графічних дизайнерів, арт-директорів і тих, хто цікавиться візуальними комунікаціями. Про великі проєкти у маленькій студії, комерційний та концептуальний дизайн і нові запити у графічному дизайні.

Для кого: 

  • графічних дизайнерів, які хочуть отримати нові знання та зрозуміти, куди рухатися у професії. 
  • арт-директорів, які хочуть поглянути на свою роботу під іншим кутом. 
  • усіх, хто цікавиться візуальними комунікаціями.

На Лекторіумі ви отримаєте відповіді на свої професійні питання, побачите можливості та напрямки для розвитку і отримаєте натхнення для власних проєктів.

Квитки можна придбати тут

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео