09 Ноя 2020, 17:46

Пройде безкоштовна онлайн-лекція Christopher Brown — «Successful portfolio»

В рамках проекту міжнародного креативного ком’юніті WhatAbout:Community від Projector 13 листопада (П’ятниця) пройде безкоштовна онлайн-лекція з Christopher Brown, який розповість про те, як зробити успішне професійне портфоліо для роботи, а також європейських  та світових університетів. 

Christopher Brown — лектор та член відбіркового журі в University of the Arts London, а також ілюстратор з досвідом роботи з The New Yorker, The Guardian, The Sunday Times, Penguin Books, Barclays Bank, the Museum of London.

Під час онлайн-зустрічі всі учасники можуть задавати питання гостю, та отримувати відповіді в реальному часі.

В рамках проектів ком’юніті нещодавно відбулася зустріч з легендарним засновником Wolff Olins — Майклом Вульфом, запис якого можна подивитися тут.

Також, найближчим часом пройдуть такі події як:
— безкоштовна онлайн-зустріч з засновником креативної студії Tendril — Christopher Barry, на якій ми поговоримо про технічну складову робіт студії, участь на фестивалях та конкурсах, а також пошук замовників, і роботу з відомими брендами. За плечима студії проекти для Microsoft, Huawei, IKEA, Nike, Facebook, та багато інших. Зустріч відбудеться 24 листопада. 

— безкоштовна онлайн-зустріч з партнеркою студії Pentagram дизайнером Natasha Jen, автором робіт для Nike, Chanel, Waze, Harvard Art Museums, New York Botanical Garden, School of Visual Arts Senior Library, Hualien New Paradiso, AIA New Practices Committee, Guggenheim Museum/Foundation, OMA, REX, Wexner Center for the Arts, Target, Puma, AIGA, MIT Architecture, Vitra, NYU Kids at Langone, the Slought Foundation, Tess Giberson, Nuit Blanche New York, та Prism. Зустріч відбудеться 25 листопада.

Головна ідея ком’юніті — об’єднати людей, які зацікавлені в розумінні майбутніх трендів та шляхів розвитку. “Світ змінюється просто перед нашими очима. Ми переходимо в онлайн, реальність перетворюється на цифрову — і це лише початок захоплюючої подорожі без зворотного квитка” — впевнені учасники та організатори ком’юніті. 

Всі новини, анонси та корисні матеріали можна знайти в Instagram ком’юніті та в загальному чаті ком’юніті, де вже присутні учасники зі всього світу (Україна, Польща, Хорватія, Німеччина, Потругалія, Канада, США, Австралія, Індонезія, Домініканська Республіка, Казахстан, Латвія, Іспанія, Мексика, Великобританія та Сингапур). Приєднуйтесь! 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео