06 Фев 2020, 12:40

Програма українських розробників отримала iF Design Award

Програма CleanMyMac X, утиліта для очистки і оптимізації комп’ютерів Apple від української компанії MacPaw, отримав престижну нагороду iF Design Award у категорії Communication Design.

iF design award — міжнародна нагорода в сфері дизайну, яка була започаткована в німецькому місті Ганновер в 1954 році. Основні категорії: промисловий дизайн, комунікаційний дизайн, дизайн упаковки, концептуальний дизайн, інтер’єрний дизайн, архітектурний дизайн та дизайн сервісу/UX.

У 2020 році професійне жюрі, яке складалося із 78 експертів, проводило оцінку 7298 робіт від учасників з 56 країн.

Серед інших переможців iF Design Award в 2020 році — iPhone 11 Pro, iPad Pro, Apple Pencil (2nd generation) і Google Pixel 4.

CleanMyMac X — єдиний переможець з України в 2020 році.

Олександр Косован, CEO і засновник MacPaw: «Для MacPaw дизайн є однією з основних цінностей, на якій побудована компанія. Ми звертаємо увагу на деталі в усьому, що робимо: будь то створення чудових продуктів для наших користувачів, чи побудова комфортного середовища для роботи. Дуже приємно бачити, що наш підхід до створення якісного дизайну відзначають такою нагородою».

Над інтерфейсом CleanMyMac X працювала команда дизайнерів: Дмитро Новіков, Олександр Пронський, Олена Шикіна, Олександр Агєєв, Марина Гончар та Костянтин Осадчий.

Дмитро Новіков, Designer & Service Manager в MacPaw: «Це велика гордість — отримати таку нагороду. Ми дійсно приділили багато уваги дизайну, взаємодії, навігації, анімації та саунд дизайну в програмі. Ми хотіли, аби утиліта для підтримки чистоти Мака була простою і приємною у використанні».

Серед українських продуктів, які раніше отримували iF Design Award — гелікоптер Scout від конструкторського бюро “Горизонт-12” та портативна Bluetooth колонка aiia Ssssspeaker.

iF Design Award — не перша нагорода в сфері дизайну для компанії MacPaw. У 2017 році Gemini 2 стала першою програмою для macOS, яка отримала Red Dot Award.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео