19 Май 2020, 16:49

«Пробіг під каштанами» вперше пройде в форматі благодійної ініціативи #ПробігONлайн

Цього року у День Києва, 31 травня, традиційний марафон пройде в іншому форматі.

Допомога та соціальна відповідальність завжди була в ДНК проєкту «Пробігу під каштанами», і тому оргкомітет вирішив об’єднати зусилля та направити їх на боротьбу з COVID-19.
Реципієнтами #ПробігONлайн стали українські лікарі та медичні заклади – Центр дитячої кардіології і кардіохірургії та лікарні, про які інформує Міністерство охорони здоров’я України на своєму ресурсі.

Стати частиною благодійного руху можна залишаючись вдома:

— Зареєструйтеся на probig.kiev.ua і зробіть благодійний внесок у розмірі 100 грн.
— Завантажте інформацію про учасника (власне фото або логотип компанії), додайте слова підтримки медиків на сторінці #ПробігONлайн.
— Поділіться сторінкою або встановіть рамку #ПробігONлайн у Facebook.
— Увімкніть 31 травня 2020 о 09:00 #ПробігONлайн на головній сторінці probig.kiev.ua.

Цього року організатори просять кожного учасника у День Києва залишитися вдома та НЕ виходити на пробіжку. Варто не забути, що Пробіг – це не про біг на дистанцію чи на результат. Пробіг – про ДОБРО та ВЗАЄМОДОПОМОГУ. Цьогорічний формат передбачає благодійну фан-участь в ОНЛАЙНІ. 

До Дня Києва організатори готують інтерактивну програму в ОНЛАЙНІ для учасників #ПробігONлайн та гостей, які 31 травня УВІМКНУТЬ головну сторінку probig.kiev.ua або зайдуть у соцмережі Пробігу.

Участь можна взяти і командами. Починаючи від 10 осіб та до безкінечності ви можете реєструватися на #ПробігONлайн. Фізично подолати дистанцію команда не зможе, проте учасники матимуть можливість проявити свою корпоративно-соціальну відповідальність.
На сторінці #ПробігONлайн обов’язково буде інформація про команду, кількість учасників, лінк на сайт та фотографія. Також логотип команди з’явиться в «каруселі» на початку сторінки. А 31 травня у прямому ефірі організатори оголосиять найбільші команди з кількістю учасників від 50 осіб.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео