28 Май 2009, 08:11

Президентська нацкомісія вивчить ситуацію з «Українським тижднем»

Національна комісія з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України на своєму черговому засіданні, яке відбулося 26 травня 2009 року, створила робочу групу, яка має дослідити ситуацію, що склалася у журналі «Український тиждень», цитує «Телекритика» голову Комісії Тараса Петрів.

Робочу групу, до якої ввійшло п'ять членів комісії, очолила виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар. Група має протягом трьох днів зробити перші висновки.

Також Комісія розглянула проект концепції Доктрини інформаційної безпеки України та питання про проблеми розвитку медіаринку України, з якого доповідав генеральний директор ICTV Олександр Богуцький. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Члени комісії вирішили ініціювати мораторій на перевірки мас-медіа під час виборчої компанії. «Крім того ми обговорювали ситуацію, яка склалася зі справою Олега Калашникова, та питання соціальної відповідальності медіа», — сказав Тарас Петрів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео