02 Апр 2008, 10:38

Преса Львівщини переживає утиски влади

Преса Львівщини переживає утиски влади

Районні газети Львівської області після продажу друкарень опиняться без приміщення для редакцій, повідомляє ЗІК.

 

"Рішення президії Львівської облдержадміністрації (схвалення проекту про продаж 6 комунальних друкарень області. – ЗІК) – наступ на районну пресу. Адже  Відтак  Можна зрозуміти місцевих бізнесменів, які захочуть придбати приміщення, тому що друкарні й редакції розташовані переважно в центрі міст, де земля дорога. Але позиція Львівської облдержадміністрації мене дуже дивує", – про це  заявив Ярослав Климович — голова Львівської обласної організації Національної Спілки журналістів України.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Водночас Климович заявив, що наразі «районна преса на Львівщині переживає утиски з боку районної влади». «Якщо редактор видання для влади не є слухняним виконавцем, то не отримує коштів на висвітлення діяльності органів влади. А саме за ці гроші виживають районні редакції», – пояснив голова Львівської обласної організації Національної Спілки журналістів України.

 

Климович також навів приклад з газетою в Бориславі, коли редакція одержала на рік 30 000 гривень від влади, а журналісти мають зарплати лише по 300 гривень щомісяця.

 

Як розповів Ярослав Климович, до Спілки журналістів зверталися редакції районних газет з Миколаєва й Самбора щодо проблем з приміщенням для редакцій. Зі слів Ярослава Климовича стало відомо, що 18 квітня у Буську відбудеться нарада за участю голови Львівської обласної ради Мирослава Сеника, на якій обговорять проблеми існування районної преси області. «Я вважаю, що після цієї наради багато проблем районної преси буде вирішено», – сказав Климович.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео