03 Май 2007, 06:51

Працівники «Вечірнього Києва» не хочуть, аби їхній професійний рівень визначав Джангіров

У редакції газети «Вечірній Київ» відбулися загальні збори трудового колективу, в яких узяли участь 52 працівники газети. Головою було обрано Валерія Валерка.

Темою зборів стало повідомлення виконувача обов
’язків головного редактора газети Руслана Малашенка про примусове переведення редакції «Вечірки» до приміщення газети «Хрещатик», а також виклик працівників газети до виконувача обовязків головного редактора газети «Хрещатик» Дмитра Джангірова на співбесіду з метою визначення професійної придатності.
 

Працівники газети вирішили до зустрічі з офіційними представниками Київської міської адміністрації та Київської міської ради не йти на співбесіду з Дмитром Джангіровим і не переїжджати до приміщення газети «Хрещатик». Вони також звернулись до в.о. головного редактора Руслана Малашенка з вимогою про зустріч із в.о. начальника Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Тетяною Васильєвою та головою постійної комісії з питань культури та інформаційної діяльності Олександром Прогнімаком у приміщенні газети «Вечірній Київ».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео