25 Июн 2021, 13:22

Postmen розробив айдентику для виставки «Крим. Літній сезон: те, що у нас не забрати»

22 червня, у Києві в магазині Всі. Свої | Дім та Декор відкрилася експозиція «Крим. Літній сезон: те, що у нас не забрати». Вона є частиною правозахисного проєкту, який ініціювали громадські організації Український ПЕН, Центр громадянських свобод, найбільша платформа українських брендів Всі. Свої та агенція Postmen. 

Postmen розробив айдентику виставки, яка включає: логотип та візуальне оформлення простору.

Крим — окупований. Але ми тримаємо зв’язок через наші спогади та емоції. Логотип уособлює нерозривну лінію, що з’єднує українців та киримлів з нашим Кримом, з посилом: «не відпущу, ти мій, ми зв’язані назавжди».

Слово «Крим» — основне, без додаткових графічних частин. Воно зображене безперервною лінією, як нитка, що пов’язує літери між собою підкреслюючи наш зв’язок.

У оформлені простору виставки було використано візуальне рішення у вигляді оголошень з копірайтами про оренду квартири, кримські курорти та дельфінарій. Воно стало відголосом до Кримських дощок оголошень, які зустрічаються по всьому півострову.    

Єднальна лінія продовжується й у концепті експозиції «Здається кімната на сезон». Це кімната пам’яті про відпочинок, що об’єднує як і для жителів Криму, які здавали свої кімнати на сезон, так і для людей які їх знімали та переселенців які покидали свої домівки під час анексії. 

Як і Крим, вона для кожного своя. І кожен відвідувач буде сприймати її по-своєму. Переселенець відчує себе вдома, де його речі знову на своїх місцях. Інші відвідувачі приходять на перегляд кімнати, яку їм потрібно зняти на сезон. 

Як тільки відвідувач потрапляє в кімнату, для нього літній сезон вже розпочато.

Для експозиції організатори зібрали 30 речей, які уособлюють нашу пам’ять про Крим, а також їхні історії. Головна ідея проєкту — нагадати українцям про сьоме літо окупації Криму, а також завдяки зібраним експонатам сформувати символічний простір, наповнений нашими спогадами про півострів. Допоки вони з нами, переконані ініціатори проєкту, Крим лишається українським.

Експозиція «Крим. Літній сезон: те, що у нас не забрати» відкрилася на -1 поверсі магазину Всі. Свої | Дім та Декор (Хрещатик, 34) та триватиме до 22 липня. Вхід на виставку вільний.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео