03 Фев 2020, 08:55

Пивоварна корпорація AB InBev оновила цілі програми сталого розвитку 100+ Accelerator 2020

Минулого тижня лідери AB InBev виступили на Всесвітньому
економічному форумі в Давосі. Езґі Барсенас (Ezgi Barcenas), глобальний віцепрезидент з питань сталого розвитку AB InBev, розповіла учасникам форуму про те, як завдяки програмі 100+ Accelerator 2020 компанія планує досягти цілей у галузі сталого розвитку. 100+ Accelerator розрахована на створення глобальної платформи для партнерства і вирішення найбільш актуальних соціально-екологічних проблем. AB InBev відбирає найкращі інноваційні проєкти та стартапи, які сприяють досягненню Цілей у галузі сталого розвитку ООН і Цілей компанії зі сталого розвитку до 2025 року.

«AB InBev зацікавлена в поліпшенні екології планети і застосуванні енергоефективних рішень на всіх етапах виробничого процесу ― від вирощування сировини до транспортування готової продукції по всьому світу. Екоінновації, створені на базі 100+ Accelerator, допоможуть нам досягти поставлених цілей і сприятимуть сталому розвитку глобального співтовариства. Масштабуючи локальні проєкти і стартапи, ми зможемо прискорити позитивні зміни у всьому світі та почати створювати краще майбутнє вже зараз», ― прокоментувала Езґі Барсенас.

AB InBev визначила 21 фіналіста програми 100+ Accelerator 2020 у шести пріоритетних категоріях: Carbon Action (протидія зміні клімату), Close the Loop (логістичні рішення, екопакування), Every Single Drop (оптимізація використання води), Farm X (ефективні рішення для сільського господарства), Smart Drinking (відповідальне споживання алкоголю), Waste of Wellbeing (переробка і корисне використання відходів виробництва). Проєкти-переможці отримають кураторську підтримку від провідних фахівців галузі та фінансування на реалізацію ідей. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео