27 Апр 2018, 08:18

«Що в нас особливого»: бліц соціального інноватора

Керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії Петро Дарморіс про передумови для досягнення успіху на позиції CINO та тренди в інноваціях

17 травня відбудеться CINO марафон — місце зустрічі корпоративних інноваторів та тих, хто рухається у бік інновацій і має амбіції стати Chief Innovation Officers. 

Хто такі CINO і якими особистісними та професійними якостями вони повинні володіти, розповідає керівник програм управлінського розвитку Української соціальної академії і спікер CINO марафону Петро Дарморіс.  

Marketing Media Review
Печатное издание MMR — лучший офлайн-канал украинского маркетолога. Обновленный сайт MMR.ua — быстрорастущий проект с исключительной аудиторией профессионалов

Ви можете назвати себе Chief Innovation Officer і що в вашому функціоналі є такого, чого немає в інших топів, відповідальних за розвиток бізнесу? 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Гадаю, що так, як і всі члени команди, з якою працюю в сфері соціального підприємництва та інновацій. Що в нас особливого — ми не просто знайомимось з трендами інновацій в бізнесі, а втілюємо їх на практиці і допомагаємо це робити таким же ентузіастам. 

Як «включити» здатність колективу придумувати швидше за ринок? 

Заохочувати пошук дизайнерських рішень і не забороняти мріяти.
 

У трьох реченнях: про що будете говорити на CINO марафоні? 

Про світові тренди соціальних інновацій та вигоди для малих і великих бізнесів від їх впровадження.

Читайте також: засновниця Agrohub, співзасновниця Radar Tech Юлія Порошенко назвала три напрямки роботи менеджера з інновацій.

Назвіть 5 особистісних і професійних передумов досягти успіху на позиції CINO? Чи всім це під силу? 

Успіху в цій позиції досягнуть ті, хто володіє такими якостями, як комунікабельність і вміння «будувати мости», емпатійність, вміння генерувати творчі ідеї, здатність чітко бачити візію своєї діяльності та найголовніше — людиноорієнтованість. 

Які тренди в сфері інновацій передбачаєте в 2018-2019? 

Із Social Innovation Summit 2018 виглядає, що найближчим часом трендовими будуть impact investment, social entrepreneurship та blockchain technology в соціальному бізнесі. 

Які інструменти і навички з інших сфер релевантні для CINO? 

Наявність управлінського досвіду. Інноватор — це особа, яка дивиться в майбутнє і робить його теперішнім. Без чіткого управління організацією та командою інновація може застрягнути на рівні ідеї.

17 травня на CINO марафоні Петро Дарморіс розкриє тренди в сфері інновацій та розповість, навіщо це малому та великому бізнесу.

БИЛЕТЫ

Расскажите друзьям про новость

Новое видео