08 Июл 2021, 09:47

Petcube випустили нову розумну камеру для домашніх тварин із вбудованою годівницею

Українська компанія Petcube анонсувала офіційний вихід Petcube Bites 2 Lite. Новий пристрій дозволяє власникам тварин доглядати за своїми улюбленцями віддалено через смартфон, навіть вночі за допомогою системи нічного бачення, а також чути та говорити з ними.

Petcube Bites 2 Lite має вбудовану годівницю, яка видає ласощі та керується із мобільного додатку. Камеру вже можна придбати на американському Amazon.

«Ціле покоління тварин виросло під час пандемії. — каже Ярослав Ажнюк, СЕО та співзасновник Petcube. — Багатьом домашні улюбленці допомогли пережити цей складний час. Зараз ми повертаємося до офісів, залишаємо друзів вдома, з обох боків виникає тривожність. Ми хочемо зробити цей перехід менш болючим. Petcube Bites 2 Lite — це доступна якісна камера, яка допоможе сім’ям менше хвилюватися та краще дбати про своїх чотирилапих друзів».

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Bites 2 Lite передає чітке 1080p HD відео через ширококутний об’єктив у 160°, має 8-кратне цифрове збільшення та нічне бачення на відстані до 9 метрів у темряві. Також камера забезпечує двосторонній аудіозв’язок, який дозволяє чути, що відбувається у кімнаті та розмовляти зі своїм улюбленцем.

Камера має мінімалістичний дизайн, який добре доповнює будь-який інтер’єр. Цієї осені Pecube випустить кольорові контейнери для ласощів. Як додатковий аксесуар, можна буде придбати рожевий, блакитний чи помаранчевий хоппер. Компоненти виготовлені з високоякісного твердого пластику, що робить їх надійними та безпечними навіть для великих собак.

Крім того, Petcube Bites 2 Lite має вбудований Vet Chat — систему, яка зв’язує користувачів із кваліфікованими ветеринарами для консультації щодо здоров’я, поведінки та харчування домашніх тварин безпосередньо з мобільного додатку Petcube.

Petcube Bites 2 Lite використовує той самий мобільний додаток що й інші продукти компанії: Petcube Bites 2 і Petcube Play 2 та Petcube Cam. Користувачі можуть легко перемикатися між різними пристроями, а також ділитися доступом до камери із сім’єю, друзями та широким загалом.

Як і інші камери компанії, Bites 2 Lite доповнюється сервісом Petcube Care, який зберігає короткі кліпи з історією подій, зафіксованих на камеру. За допомогою комп’ютерного бачення, Care реєструє рухи тварин і людей, а також гавкіт та нявкання. Ціна за підписку Petcube Care починається від $3.99 на місяць.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео