26 Ноя 2021, 11:39

Перша гарнітура AR від Apple зможе працювати без iPhone

Аналітик TFI Securities Мінг-Чі Куо у звіті для інвесторів заявив, що перші гарнітури AR від Apple будуть представлені в четвертому кварталі 2022 року. Ще в березні Куо передбачив вихід гарнітури цього року, а тепер надав більше технічної інформації про пристрій.

За словами Куо, гарнітура матиме два процесори, один з них аналогічний типу M1 і буде відповідати за обчислення та обробку даних, а інший чіп нижчого класу — буде управляти сенсорними аспектами. Також повідомляє, що гарнітура має два 4K OLED-мікродисплеї від Sony з метою підтримки також віртуальної реальності (VR).

Куо запевнює, що гарнітура зможе працювати незалежно від прив’язки до пристроїв Mac чи iPhone. Більше того, Apple забезпечить широкий спектр додатків для пристрою з надією на те, що розумні окуляри замінять в майбутньому iPhone протягом 10 років.

Гарнітура потребує окремого процесора, оскільки обчислювальна потужність сенсора значно вище ніж у iPhone. Наприклад, гаджет буде мати близько 6-8 оптичних модулів для одночасної підтримки контенту AR, в той час коли в iPhone одночасно працюють до 3 оптичних модулів, які не потребують безперервних обчислень.

Можливо, що Apple представить свої розумні окуляри в жовтні-листопаді 2022 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео