02 Мар 2021, 11:36

Pepsi пропонує створити власний лімітований дизайн

Нова колаба із селебами, музичний фест, чи старт футбольного сезону — по баночці Pepsi одразу зрозуміло, якими емоціями ділиться бренд. 

Оновлений дизайн на банках Pepsi стане близький кожному, бо він — про українські міста! Рідні, такі наші —  Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський і Чернівці! 

Яке з міст з’явиться на баночці наступним, може вирішити покупець.

Бренд пропонує сфотографувати улюблену пам’ятку в своєму місті, ніби тримаєш її на долоні, а в іншій руці — баночка Pepsi, викласти фото в Stories або пост в Instagram, відзначити сторінку Pepsi Ukraine та поставити #створидизайнpepsi. І отримати шанс виграти призи.

Щотижня серед учасників бренд буде розігрувати мерч від Pepsi: стильні футболки, крутезні світшоти та мастхев стікерпак.  А в березні Pepsi best friends Леонід Мартинчик, Женя Білозеров та Анна Трінчер оберуть переможця серед усіх, хто розмістив фото в період розіграшу, —  і в прямому ефірі  розіграють сертифікат на подорож Україною від партнерів бренду Join UP! та подарують можливість створити особливий дизайн Pepsi зі знаковою локацією свого міста.

Усі деталі на сайті та сторінці Інстаграм @pepsiukraine.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео