06 Май 2008, 08:23

Партія регіонів ініціюватиме проведення конкурсу «Великі кияни»

Київська міська організація Партії регіонів ініціюватиме проведення конкурсу «Великі кияни», аналогу «Великих українців»

Партія регіонів ініціюватиме проведення конкурсу «Великі кияни»

Київська міська організація Партії регіонів ініціюватиме проведення конкурсу «Великі кияни», повідомляє прес-служба партії з посиланням на УНІАН.
 
За словами народного депутата Василя Горбаля, це буде «проект, подібний до проекту телеканалу «Інтер» «Великі українці».
 
Пан Горбаль висловив сподівання, що «з «Інтером» удасться узгодити всі моменти з приводу ідей», і конкурс буде оголошено вже на наступному тижні.
 
Нагадаємо, проект «Великі українці» виробляється за ліцензією; формат 100 Great Britons належить британській корпорації Бі-Бі-Сі. Як повідомляла «Телекритика», приклади, коли за загальнодержавним проектом «100 великих» проводились конкурси, присвячені певним меншинам, соціальним чи національним групам, траплялись, зокрема, у Великій Британії.
 
За словами Василя Горбаля, проект має сприяти тому, щоб у Києві з’явились вулиці киян, які «прославились на весь світ, і є шанованими всіма, крім самих киян» (для прикладу він назвав філософа Миколу Бердяєва та співака Олександра Вертинського). На якому саме телеканалі проходитиме проект, політик не вточнив.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео