22 Сен 2021, 15:03
PR

Паперові інсталяції перенесли депутатів у квартири онкопаціентів

У Верховній Раді відкрилась виставка «Життя на папері», мета якої нагадати депутатам про життя онкопацієнтів перед голосування важливих законопроєктів, що в майбутньому врятують мільйони життів.

Щоденники пацієнтів, статистика, законопроєкти перетворились на 3 паперові інсталяції, які завдяки VR переносять депутатів в реальні квартири людей з онкологією.

«Тут можна побачити кімнату Жені, який обожнював танці, вигравав медалі. Помер в 19 років.
Поруч оселя Ніни. На четвертій стадії раку їй давали максимум кілька тижнів. Але донька не здалася і добилась лікування для мами. Ніна обожнює висаджувати квіти та вишивати подушки.
Іра поборола три види раку і дуже сумує за небом. До хвороби Іра була стюардесою, тому у VR тут можна почути гул літака», зазначає Олександр Тодорчук, партнер Gres Todorchuk, на своїй сторинці в Facebook.

Виставка «Життя на папері» організована громадською спілкою «Коаліція онкопацієнтів України» спільно з ініціативою «Рік обізнаності про рак легені», Національним інститутом раку та Комітетом із питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування. Над концепцією та реалізацією виставки працювала агенція Gres Todorchuk спільно з майстернею картонних декорацій «Мамина мануфактура» та 360discoVR.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео