10 Июн 2021, 15:41

Отримайте 100 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу на GET Business Festival

Щороку GET Business Festival об’єднує тисячі представників малого та середнього бізнесу для обміну досвідом, партнерства та спільного пошуку рішень на актуальні виклики. Але GET Business Festival 2021 буде особливим! 

Бізнес/медіа бюро ekonomika+ завжди підтримувало розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, адже це — фундамент економіки кожної успішної країни. 

В часи змін бізнес особливо потребує підтримки. Ми це розуміємо, тому вирішили цього року заохотити перспективні проєкти, не лише зосередивши на одному майданчику 70 бізнес-практиків, але й надати можливість малим підприємцям виграти 100 тисяч гривень на розвиток власної справи. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Участь у конкурсі за призовий фонд можуть взяти усі охочі представники малого бізнесу з діючим проєктом. 

Як взяти участь у конкурсі? 

Треба подати заявку. Охочі позмагатися за грошовий приз мають заповнити анкету учасника до 25 червня включно, розповівши про свій бізнес редакції видання delo.ua. Саме вона обиратиме учасників конкурсу за такими критеріями:

  • актуальність, оригінальність та унікальність ідеї;
  • успіх та досягнення проєкту на даному етапі розвитку;
  • обгрунтованість необхідності у фінансуванні;
  • серйозність проекту (офіційна реєстрація).

Відібрані учасники конкурсу почнуть змагатись за вихід у фінал 26 червня, коли почнеться онлайн-голосування за кращі проекти на сайті delo.ua.

5 липня будуть визначені 10 фіналістів конкурсу за наступної формулою: 50% оцінки — результати голосування на сайті, 50% — рішення редакції. 

 Захист проєкту та визначення переможця

10 підприємців-фіналістів представлять свій проект на сцені GET Business Festival 14 липня 2021 року. До цього їм буде дано тиждень для підготовки 30-секундного рекламного відеоролика їх команди і проекту, мета якого — показати, як команда вміє себе «продавати» журі і глядачам. 

Для презентації свого проекту кожному фіналісту виділяється 30 секунд для демонстрації рекламного ролика і 1 хвилина для відповідей на запитання журі. Після презентації фіналістів журі конкурсу (50% оцінки) і учасники фестивалю (50% оцінки), які зможуть віддати свій голос за один з проектів за допомогою Telegram-bot фестивалю, визначать переможця конкурсу, який на сцені фестивалю отримає сертифікат на отримання призового фонду в 100 тисяч грн.

Оголошення переможця стане чудовим завершенням GET Business Festival, який таким чином зробить свою лепту у розвиток малого підприємництва в Україні. 

У тебе є власна справа, і тобі потрібні гроші на її розвиток? Скоріше заповнюй анкету та отримайте 100 тисяч гривень від GET Business Festival! Та приходь на сам фестиваль, аби налагодити корисні зв’язки з колегами та перейняти досвід успішних підприємців і дізнатись у них, як правильно будувати команду, як ефективно рекламувати свій продукт, як досягти стабільного росту бізнесу та збільшити в рази продажі. Реєстрація за посиланням

Расскажите друзьям про новость

Новое видео