16 Сен 2021, 13:18

OREO подарує ексклюзивний виступ MONATIK

Бренд OREO оголосив про співпрацю з MONATIK в рамках музичної акції «Грай з OREO — запалюй з MONATIK». Для її переможців співак зіграє персональний студійний концерт. 

«Місія OREO — об’єднувати людей. У той же час, концерти улюблених виконавців дають особливе відчуття єдності. Та минулого року пандемія унеможливила проведення масових заходів і ціла низка концертів була скасована. Щоб підсолодити гіркоту пропущених виступів, OREO спільно з MONATIK знайшли спосіб, як зустрітись знову»,коментують у компанії «Монделіс Україна», що представляє бренд OREO в Україні. 

Так виникла ідея головного призу: подарувати оригінальний концерт MONATIK — головного хітмейкера сучасності. Його музика захоплює та надихає мільйони шанувальників по всьому світу, а стадіонні шоу вражають своїм професіоналізмом та унікальністю live-performance. Тому отримати запрошення на персональне студійне шоу – чудовий подарунок для шанувальників. Звісно, з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. 

В акції беруть участь лімітовані упаковки OREO. Окрім персонального концерту MONATIK, також розігруються безпровідні навушники та портативні колонки.  Акція проходить з 1 вересня до 31 жовтня 2021 року по всій території України, за винятком АРК  та зони проведення ООС.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео