16 Мар 2020, 07:26

Онлайн-школа англійської мови EnglishDom відкрила безкоштовний доступ до свого сервісу

У зв'язку із закриттям освітніх закладів на карантин та рекомендаціями переходу на дистанційне навчання, EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів.

«Ми спостерігаємо стрімке зростання попиту на освіту онлайн. За даними Coursera, найбільшої в світі платформи з онлайн-навчання, у період із січня по лютий 2020 кількість нових користувачів у Китаї та Гонконзі зросла майже на 50%. Схожа ситуація у східних країнах, що постраждали від коронавірусу. Межі між традиційним та онлайн-навчанням стираються. За інформацією ЮНЕСКО, станом на 12 березня 26 країн закрили свої навчальні установи. На дистанційне навчання перейшли 392 мільйони дітей і молоді, до яких належать учні та студенти України. Щоб надати їм змогу навчатися в онлайні і повноцінно використовувати освітні технології EdTech, ми відкриваємо безкоштовний доступ до нашого сервісу ED Words на 3 місяці», — коментує Максим Сундалов, співзасновник та керівник EnglishDom. 

Мобільний додаток ED Words дозволяє вивчати англійські слова за допомогою алгоритму інтервальних повторень з елементами гейміфікації. Загалом в ED Words більше 28 000 англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: «Фільми», «Топ 100 дієслів», «Словник Геймера», «Футбол» та ін., окрім того, є можливість створювати свої набори. 

Мобільний тренажер ED Words інтегрований у платформу EnglishDom та взаємодіє з іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою розширення для браузера ED Translator можна додавати нові англійські слова з інтернету в список на вивчення і потім вчити їх у додатку. Система EnglishDom синхронізує вивчення слів у додатку ED Words та на сайті і дозволяє відстежувати прогрес – як користувач учив англійські слова останній тиждень, місяць, рік, за весь час і порівняно з іншими користувачами.

Щоб отримати безкоштовний доступ до ED Words на 3 місяці, необхідно встановити додаток з App Store або Google Play, зареєструватися, перейти у свій профіль і ввести промокод ed_free.

EnglishDom – онлайн-школа англійської мови і водночас продуктова IT компанія, що надихає вивчити англійську за допомогою технологій та людської турботи, і є одним із лідерів EdTech у Східній Європі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа EnglishDom включає 5 інноваційних сервісів для вивчення англійської мови, в їх числі інтерактивний цифровий підручник, де навчається більше 35 000 студентів.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео