06 Мар 2008, 08:55

Олексій Фурман залишив портал «Рекламастер»

Олексій Фурман залишив портал «Рекламастер»

Багаторічний головний редактор порталу «Рекламастер» Олексій Фурман покидає проект. «Причини суто особисті – пошуки чогось нового. Настав час змін, це ніяким чином не пов’язано з будь-чим, що стосується порталу», – прокоментував своє звільнення пан Фурман. 
 
Олексій Фурман зазначив, що йде в новий проект, який не стосується рекламного ринку. «Це буде інтернет-проект, але зовсім іншого формату й зовсім іншого призначення», – розповів він про нове місце роботи. Пан Фурман припустив, що поки що виконувачем обов’язків головного редактора «Рекламастера» буде Надія Ушакова. 
 
Зі слів власниці порталу «Рекламастер» Ірини Кузнєцової (Dialla Communications), з Олексієм Фурманом вони розлучаються мирно. Вона втаємничена про його подальші плани, однак не розголошує їх. Ірина Кузнєцова пояснила, що звільнення пана Фурмана   певною мірою є результатом реструктуризації порталу.
 
«Ми провели ребрендинг видання. Якщо раніше «Рекламастер» був медіа для рекламістів, то ми зробили його порталом для всіх, хто цікавиться медіа, рекламою, менеджментом. У нас з'явилося набагато більше цікавих і важливих матеріалів з інших ресурсів. В той же самий час ми зберегли ексклюзивні проекти. Тому новому порталу потрібен керівник з дещо іншими якостями. Тут потрібен більше менеджер, ніж журналіст. Посади головного редактора в тому розумінні, як було в нас, я більше не бачу. Наразі стратегічне керівництво здійснюю я. Але шукаю людину, яка мені близька за духом, близька в розумінні ринку, у баченні порталу, в умінні вибудувати стратегію», – повідомила пані Кузнєцова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео