13 Мар 2008, 12:24

Оголошено результати спільного проекту УАВПП та НМПУ

Оголошено результати спільного проекту УАВПП та НМПУ

13 березня 2008 року  в прес-центрі Інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» відбулася прес-конференція, на якій були оголошені результати проекту "Розробка рекомендацій по нормуванню праці та кваліфікаційних вимогах у галузі друкованих ЗМІ".

 

Проект було здійснено за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та міжнародної неурядової організації "Міжнародна підтримка ЗМІ", що  фінансується  урядом Королівства Данії. Організаторами проекту виступили — Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна медіа профспілка України (НМПУ).

 

В прес-конференції прийняли участь:

 

  • Олексій Погорелов — генеральний директор УАВПП, керівник проекту
  • Роман Скрипін – голова НМПУ
  • Сергій Гузь — перший заступник голови НМПУ, співкерівник проекту
  • Оксана Полюга – співробітник по проекту з питань ЗМІ, Координатор проектів ОБСЄ в Україні

В ході прес-конференції представники ЗМІ отримали наступні документи (всі документи нижче можливо закачати.
 
Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП:

"Формалізація критеріїв оцінки і підбору журналістів, вироблення сумісних рекомендацій видавців і профспілок по нормуванню праці журналістів — це величезний крок вперед для всієї галузі. Таких документів до цих пір не було, і потреба в них стала насущною для багатьох видавців. Дуже важливо, що вони з'явилися, і тепер обидві організації (УАВПП і НМПУ) зможуть удосконалювати їх якість".

Проект "Розробка рекомендацій по нормуванню праці та кваліфікаційних вимогах у галузі друкованих ЗМІ" був розроблений з метою узагальнення практики нормування праці творчих співробітників редакцій та вироблення спільних документів, які б мали статус рекомендацій та активно використовувались видавцями, які потребують експертної думки.
 
Проект був започаткований у відповідь на запити видавців щодо надання консультацій та зразків документів з нормування праці та кваліфікаційних вимог до творчих працівників.

 

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) є добровільною, недержавною неприбутковою організацією – асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

 

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) — перша всеукраїнська незалежна профспілка працівників ЗМІ, створена рішенням установчих зборів 28 жовтня 2004 року, основною метою діяльності якої є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників ЗМІ, а також колективних інтересів журналістів.

 
Контактна особа для представників ЗМІ:
Дарія Віннікова – PR-спеціаліст УАВПП, 8 (044) 289-99-90, 8 (067) 483-79-57,

Расскажите друзьям про новость

Новое видео