14 Сен 2021, 14:29

Данон та «Куншт» презентували освітній серіал на тему екології на Дія.Цифрова освіта

31 серпня 2021 року Данон в Україні у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки та науково-популярним медіа «Куншт» презентували новий освітній серіал для молоді «Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю».

Освітній серіал охоплює теми: 

  • Чому зміна клімату нас стосується?
  • Що таке сталий розвиток?
  • Що їсти, щоб не шкодити довкіллю?
  • Як не викидати третину продуктів у смітник?
  • Як нести їжу та речі додому eco-friendly (і чому екоторби — не панацея)?
  • Як правильно сортувати сміття і де займаються його переробкою в Україні?
  • Як те, що ми (не) їмо, допомагає вижити диким тваринам?
  • Cвідомо одягатися: що таке sustainable fashion та як долучитися до цього тренду?
  • Що потрібно знати про зелену енергетику?
  • Чи обов’язково подорожувати, як Грета Тунберг?


У серіалі взяли участь: Алла Кошляк, Макс Кідрук, Євгенія Аратовська, Олеся Вершигора, Катерина Голуб, Інна Гоч, Марія Маслій, Анна Богущенко, Ірина Бондаренко та Марина Круть.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Безоплатно подивитися освітній серіал можна на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта

Під час презентації заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що в освітньому серіалі розглядається, які міфи про зміну клімату поширюють ЗМІ і чому вони шкідливі для розуміння проблеми, як будувати екосистему сталого підприємництва, на які ініціативи варто звертати увагу волонтерам, а також які цифрові рішення у цьому допомагають.

Менеджерка з корпоративних комунікацій компанії Данон в Україні Катерина Глушаниця: «У нас є чудовий орієнтир — цілі сталого розвитку. Застосуйте їх до свого бізнесу —  і ви спрямуєте курс компанії до вищих шансів розвитку в майбутньому. Для Данон цей рух – невід’ємна частина культури всіх працівників Данон у світі і частина нашої стратегії. Вже з 2017 року ми активно долучились до чіткого плану дій зі сталого розвитку, щоб майбутнє не було таким «спекотним», як наші зйомки. Ми постійно скорочуємо викиди СО2 для досягнення карбонового нейтралітету, невпинно працюємо над упаковкою, щоб до 2025 року повністю перейти на таку, що на 100% підлягає переробці, повторному використанню чи компостуванню». 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео