13 Сен 2018, 11:21

Обсяг пошукової реклами в Україні перевищив 2,6 млрд грн у 1 півріччі 2018.

Комітет Інтернет Асоціації України (ІнАУ) з питань інтернет-реклами розробив і реалізував методику оцінки обсягів пошукової реклами. Методика базується на даних щодо кількості відвідувань з пошукової реклами в окремих категоріях, наданих компанією SimilarWeb, та на середньозважених вартостях кліку в цих категоріях, отриманих від чотирнадцяти вітчизняних агенцій інтернет-реклами (Adindex, AGAMA Communications, DIEVO, iplace, iProspect, MediaHead, Netpeak, newage., PROMO, Promodo, razom communications, SeoMarket, TMGU, WebPromo).

Вперше інструментальними методами отримані дані щодо обсягу пошукової реклами в Україні, яка визначається як кошти рекламодавців, витрачені на розміщення реклами в пошукових системах для інтернет-користувачів з України. За даними дослідження, у першому півріччі 2018 р. цей обсяг склав понад 2,6 млрд грн.

В ході прес-конференції голова Комітету Михайло Коміссарук, виконавчий директор ІнАУ Володимир Куковський,  представник компанії Dentsu Aegis Network Ukraine Олександр Яценко і представник компанії SimilarWeb Павло Тучинський презентували методику та дані дослідження пошукової реклами в Україні.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео