23 Июн 2021, 17:38

Няв і гав: Фокстрот презентував ролик на підтримку тварин у притулках

Ролик став продовженням проєкту «Пухнасті друзі в кожен дім», з яким компанія спільно з благодійною організацією Happy Paw стартувала на початку року.

Щоб допомогти «пухнастикам» знайти сім’ю і люблячих господарів, нам захотілося створити цілу команду на чолі з лисичкою Фоксі. Тому, крім розробки ідеї і міні-сценарію, копітка робота велася над анімацією кожного персонажа. Так що тепер у нас є не один, а цілих п’ять 3D-героїв.
Наталія Ставраті
маркетинг-директор Фокстрот

Відео знайшло дуже теплі відгуки серед підписників офіційного YouTube -каналу:

  • «Готовий хоч внутрішньовенно собі це включити».
  • «Це круто! Я якраз хочу брати песика з притулку!».
  • «Я в суботу заберу собі бездомну дворняжку».
  • «Я дуже хочу, щоб ця реклама стала популярною, проблема з місцем проживання пухнаcтих друзів актуальна і донині, але багато хто забуває про наших друзів, потрібно щоб на це відео відгукнулися якомога більше небайдужих людей».

Відзначимо, що в рамках співпраці Фокстрот і фонду допомоги притулкам для тварин-безхатченків БО Happy Paw запущено безліч ініціатив, включаючи щомісячну адресну допомогу притулкам у вигляді необхідної їм побутової техніки, а також за проєктом «Опіка». За підтримки бренду в притулку Бест Френдс (Київська обл.) збудовано вольєр для двох лисичок, які постраждали від браконьєрів, і Фокстрот взяв їх під особисту опіку, забезпечивши їх утримання.

Крім цього, вже кілька місяців столицею курсують забрендовані поїзди метро із закликом забрати «пухнастиків» додому або допомогти їм знайти сім’ю. Фінансування з просування інформації про потреби притулків і про конкретних вихованців, яким потрібні господарі, повністю взяв на себе Фокстрот в рамках проєкту «Пухнасті друзі в кожен дім».

А на початку червня у 20 столичних магазинах з’явилися у продажу благодійні магніти, виручені кошти від яких будуть перераховані на потреби притулків-партнерів БО Happy Paw. Незабаром ця ідея буде масштабована на всю мережу.

Величезна робота команди і партнерів зі створення анімаційного ролика була пророблена за кілька місяців, і тепер тисячі людей підспівують «няв-няв, гав-гав».

«А ще ми впевнені, що багато хто став на крок ближче до мрії обзавестися чотирилапим другом, який чекає на нього в найближчому притулку», – говорять автори відео.

Ролик транслюватиметься в діджитал-каналах, соціальних мережах, на сотнях ТВ-екранах телевізорів 164 роздрібних магазинів Фокстрот та інших офлайн-майданчиках.

Над створенням ролика працювали:
Маркетинг директор – Наталія Ставраті
Креативний директор – Олександра Шабля
Арт директор – Лєра Мироненко
Копірайтер – Таня Путінцева
PR – Оксана Ковальчук
Музика і саунд дизайн – Діма Сніжко
Анімація – Moonhauzen Creative Production Studio

Расскажите друзьям про новость

Новое видео