21 Сен 2019, 08:06

NOVUS відкриває супермаркет в ТРЦ Skymall

21 вересня 2019 року в торгово-розважальному центрі Skymall розпочне свою роботу новий
супермаркет NOVUS. Цей магазин стане вже 28-м торговим об’єктом мережі в столиці і 36-м в
Київській області.

Цей NOVUS буде найбільшим за кількістю товарів для мережі. В асортименті супермаркету буде 50 000 товарів, у тому числі – 5000 товарних позицій власного імпорту. Крім звичайних кас, для зручності здійснення покупок у супермаркеті встановлять термінали самообслуговування, які мережа NOVUS впроваджує вже з 2017 року.

Фуд-корт супермаркету буде реалізований у новому форматі. Сучасний і максимально продуманий дизайн інтер’єру кафе The Lunch і пивбару The Bar створять відчуття затишку і комфорту. Вони здатні прийняти 150 гостей. В оформленні використано натуральне дерево, камінь і живі рослини. У меню кафе гості зможуть знайти бургери, млинці, каву і піцу, приготовану в традиційній італійській печі, яка буде розташована безпосередньо в магазині. Також у супермаркеті буде встановлено нове торгове обладнання для випічки та хліба, спеціальну холодильну камеру для сиру та хамону і шафи для сухого визрівання м’яса, де гості зможуть купити ідеальне м’ясо для стейків. З інших нововведень можна відзначити дегустаційний стіл, де на постійній основі будуть проходити різноманітні дегустації напоїв. Також оновили винний відділ, в якому покупець зможе вибрати з більш ніж 1300 позицій вина з 20 країн світу. А ще у цій зоні буде працювати професійний сомельє.

У день відкриття на гостей очікує кулінарний майстер-клас від Євгена Клопотенка, майстер-клас із приготування морозива від Массімо Джеларті, дегустація хамону, кортадори та танцівниця фламенко, а ввечері буде грати DJ Аня Арфєєва. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео