06 Май 2010, 08:47

Новинка від jacobs – міцна кава в зручному форматі «стіка»

Новинка від jacobs – міцна кава в зручному форматі «стіка»

3-го травня 2010 року компанія «Крафт Фудз Україна» почала відвантаження розчинної кавової суміші JACOBS 3в1 Intense. Новинка у портфелі кавових міксів націлена на споживачів, які надають перевагу максимально насиченому та міцному смаку.

Цим запуском JACOBS збалансовує свій асортимент кавових міксів відповідно до існуючих потреб споживача:

  • JACOBS 3в1 Original: класична кавова суміш — оптимальне поєднання кави, цукру та вершків;
  • JACOBS 3в1 Latte: вершковий мікс — уся ніжність вершків у каві;
  • JACOBS 3в1 Intense: міцний кавовий мікс із насиченим смаком;
  • JACOBS 3в1 Ice Coffee: охолоджуючий кавовий мікс, легко розчиняється в холодній воді або молоці.

«Як показали дослідження смаків споживачів, українці досі надають величезну перевагу розчинній каві в порівнянні з меленою.  Адже лише 16% українських споживачів щоденно п’ють мелену каву, в той час як 84% є прихильниками розчинної кави , — розповідає Світлана Данілова, менеджер з маркетингу категорії кави ЗАТ «Крафт Фудз Україна», — «Також, поцікавившись який саме смак кави є найбільш бажаним серед споживачів, компанією «Крафт Фудз Україна» було проведене дослідження, згідно з результатами якого, ми з’ясували, що 72% надають перевагу інтенсивному, насиченому смаку. Спираючись на ці дані, ми вирішили розширити портфель кавових сумішей JACOBS 3в1 та запропонувати споживачам цікаве рішення — міцна кава в сучасному форматі «стіка», який зручно використовувати будь-де — на роботі, навчанні або під час подорожі».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Я купую кавові суміші, бо вони дуже зручні у використанні та смакують мені навіть більше, ніж звичайна кава.  У мене стрімкий темп життя, але так приємно перерватися на декілька хвилин впродовж дня — випити чашку запашної кави та поспілкуватися з друзями,» — коментує свій вибір споживач JACOBS 3в1.

Починаючи вже з 10-го травня, нові кавові мікси з’являться на полицях магазинів. Ціна не відрізнятиметься від інших продуктів JACOBS у цій категорії.  Упаковка — 1 стік вагою 12г.,  у картонній упаковці — 20 шт.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео