08 Авг 2008, 13:04

Новий сезон ICTV

У сезоні «Осінь-2008» на ICTV з'явиться більше десяти нових проектів власного виробництва і сім прем'єрних серіалів

Новий сезон ICTV

Осінній ефір заполонять свіжі проекти різних жанрів — розкрито секрети геніальних шахраїв незалежної України, відновлено страшні події терористичних актів, знайдено надзвичайних людей, зі здібностями, які не може пояснити наука…
 
Значне поповнення спостерігається і в низці розважальних програм. Першим особам країни доведеться розповісти про себе все – ICTV перевірить селебрітіз на «Амнезію». Також з вересня в ефірі телеканалу з'явиться чоловічий тележурнал "ЕгоїсTV".
 
До команди ведучих «помаранчевого» приєднаються яскраві зірки шоу-бізнесу. Серед них – актор з багаторічним стажем, заслужений артист України Олексій Горбунов («Графиня де Монсоро», «Охота на піранью», «Статський радник»), заслужений артист України Остап Ступка, відомий шоумен Володимир Зеленський та інші знаменитості.  
 
У новому сезоні в ефірі ICTV з'являться серіали, які неможливо пропустити, – рімейк культового фільму «А зорі тут тихі» Станіслава Ростоцького, прем'єри багатосерійних фільмів «Star Media» — першої і другої частини шпигунського детектива «Смерть шпигунам», серіалу «Врятуйте наші душі», а також інших ретро-детективів та картин про справжніх героїв і для справжніх чоловіків.
 


Расскажите друзьям про новость

Новое видео