22 Сен 2009, 08:31

Новий канал знімає нове форматне шоу «Інтуїція»

«Інтуїція» - це українська адаптація американського формату Identity, що виходив у 2007 році в мережі NBC

Новий канал знімає нове форматне шоу «Інтуїція»

Новий канал запускає ігрове шоу власного виробництва «Інтуїція», повідомляє "Телекритика" з посиланням на прес-службу телеканалу. Зйомки вже розпочалися, а саме шоу вийде в ефір у 2010 році.

«Інтуїція» — це українська адаптація американського формату Identity, що виходив у 2007 році в мережі NBC. Російська версія цього ігрового шоу під назвою «Интуиция» з ведучим Віктором Логіновим нині виходить на Новому каналі.

Ведучим української «Інтуїції» буде Андрій Доманський. Над адаптацією формату працює та сама знімальна група, що адаптувала Beat The Blondes у шоу Нового каналу «Хто проти блондинок?». У планах знімальної групи — 18 випусків ігрового шоу.

«Нашу "Інтуїцію" ми робитимемо більш схожою на оригінальний формат, ніж російський проект. При цьому ми не позбавлені можливості придумувати щось своє. Деякі правила творці формату залишили на розгляд творчої групи, і ми вже придумали нюанс, котрий відрізнятиме нашу програму від інших варіантів Identity», — цитує прес-служба продюсера проекту Вікторію Забулонську.

Суть шоу зводиться до того, що відомі глядачу публічні люди мають вгадувати професії 12 не відомих їм людей — за їхньою зовнішністю, користуючись логікою або інтуїцією. Герой, який вгадує професії всіх 12 незнайомців отримує головний приз — 50 тисяч гривень.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео