21 Май 2021, 16:45

Нове Сільпо відкрили у стилі дизельпанк

В ТРЦ «Нікольський» у Харкові відкрито новий дизайнерський «Сільпо». Концепцією цього магазину відзначено відомих харківських митців і винахідників та відтворено у стилі дизельпанк.

У магазині відтворено альтернативну реальність. Це суміш ретроспективи у напіввигаданий світ і презентація найсвіжішого та найкращого, що є просто зараз у нашій сучасності. Дизайн ТРЦ «Нікольський» враховує особливості міста, тож в дизайн-концепцію заклали місцевий контекст і колорит.

Тут можна знайти артоб’єкти, що розповідають про визначних харків’ян: Лева Кононова, засновника картинг-школи, та Володимира Нікітіна, гоночна машина якого увійшла в історію автомобільного будівництва. Є також згадки про легендарного Олексія Бекетова та харківських науковців, які причетні до створення великого адронного колайдера, а ще посвята харківському метро. До оформлення «Сільпо» у стилі дизельпанк долучилися відомі харківські митці: тут є графіті Гамлета Зінковського й маска Боба Бассета, чиї роботи підкорили весь світ.

В новому магазині вперше відкрито новий формат ― дегустаційний простір. У ньому збиратимуться найкращі шеф-кухарі України та проводитимуть майстер-класи для дітей і дорослих.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео