23 Фев 2021, 12:28

Нова студія Телевізійної Служби Новин серед номінантів X-RAY Marketing Awards

ТСН – одна з найстарших і найпопулярніших новинних служб в Україні, яка, згідно численних досліджень, користується найбільшою довірою серед телеглядачів. Велике значення у роботі ТСН має студія, з якої здійснюється мовлення. Попередня студія ТСН проіснувала 7 років (з 17 лютого 2013 року до літа 2020 року) і свого часу була найтехнологічнішою в Україні та найбільшою у Східній Європі. Новий дизайн студії презентували з нагоди 25-річчя телеканалу 1+1 та Дня Незалежності України в 2020 році.

Оновлена студія ТСН – це найбільш сучасна та технологічна студія на українському телебаченні. Вона має унікальну проекційну відеостіну (довжина – 12 метрів, висота – 3 метри). Віртуальні декорації для неї створюються відділом оперативного дизайну 1+1 завдяки програмними інструментами «Vizrt». Усі елементи завантажуються на ігрову платформу «Unreal Engine», яка забезпечує фон для ведучих програми. На проекційній відеостіні розміщується будь-яка локація, заздалегідь згенерована в 3D і синхронізована в реальному часі з даними по розташуванню камери. 

Студія містить справжній арт-об’єкт – 4-метровий куб, який спеціально для ТСН сконструювали з екранів за ескізами команди. Під час прямих ефірів на цьому арт-об’єкті відображається динамічна картинка з логотипів ТСН та фрагментів журналістських сюжетів. Також текст ведучих доповнюється візуалізацією на кубі, це дозволяє за 17 секунд розповісти повноцінну історію. 

В студії встановлена поворотна підлога – коло в центрі студії, що повертається на 360 градусів. Технологія збільшила динаміку ведучих в кадрі – з 24 серпня 2020 року вони можуть не тільки ходити у кадрі, але і плавно пересуватися на рухомій платформі. Високоточне позиціювання камер забезпечує технологія моушин-трекінгу NCAM.

“Ще одним унікальним об’єктом оновленої студії є стіл, за яким працюватимуть ведучі. Він створений у єдиному екземплярі по задумці нашої команди. Також ми зробили підлогу, яка повертається на 360 градусів. Розраховуємо на вау-ефект від нової студії”, — розповідає головний режисер ТСН Олеся Коваленко.

Студія оснащена сучасними декораціями й обладнанням. Її зводили три місяці.

Дизайн оновленої студії ТСН став справжнім проривом у інформаційному просторі, про що свідчать відгуки користувачів соціальних мереж. Охоплення інформаційних матеріалів, які розповідали про оновлення студії, становить сумарно більше 100 000. Разом з тим, кількість позитивних відгуків про студію в соціальних мережах складає близько 90% від загальної кількості коментарів.

Експертна спільнота, а також представники медійної сфери з інших країн світу, які відвідували студію, високо оцінили оновлення та відзначили технологічність та сучасність оновлених елементів дизайну.

Крім цього, оновлений дизайн студії збільшив технологічність прямих включень, адже нині вмикатися з місця подій та бути співведучими програми, завдяки проекційній стіні, одночасно можуть десятки спеціальних кореспондентів та гостей з різних куточків України і світу.

В основі філософії бренду ТСН – команда тих, що вражають, тож оновлена студія проєкту дозволяє вражати зі ще більшою інтенсивністю.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео