17 Окт 2007, 08:24

Ніяких якщо! Коли Ви застраховані

Ніяких якщо! Коли Ви застраховані

У ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» відбувся старт рекламної кампанії під гаслом «Ніяких якщо! Тільки ВПЕВНЕНІСТЬ!». Перший ролик від креативного агентства «THiNK! McCann Erickson» мешканці усіх регіонів України побачили 15 жовтня.

«Якщо ви застраховані, то живите і плануєте своє життя сміливо, без всяких сумнівів. Саме ця думка відтворюється в слогані «Ніяких якщо! Тільки ВПЕВНЕНІСТЬ!». Іноді є всі можливості втілити свої плани, але нам бракує поштовху, є сумніви, щоб їх реалізувати. Наш клієнт може дозволити собі бути сміливим і впевненим у завтрашньому дні, бо він залучився підтримкою страхової компанії «Універсальна». Адже ми гарантуємо те, що обіцяємо», — розкрила концепцію рекламної кампанії Директор департаменту маркетингу «Універсальної» Ольга Камінська.

Мета іміджевої кампанії – збільшити впізнаваність бренду страхової компанії по всій території України.

«На даний момент ступінь популярності «Універсальної» високий в західних регіонах країни. Попри те компанія присутня у всіх областях України та Автономній
Республіці Крим і входить у десятку лідерів страхового ринку. Мета, поставлена компанією перед креативним агентством, — створення загальнонаціонального бренду», — підкреслила Камінська.

Медійна стратегія рекламної кампанії розроблена медіаагентством
UniversalMсCann. В рамках рекламної кампанії трансляція відбувається на найбільш рейтингових національних телеканалах.

Нагадаємо, що у сер
пні «Універсальна» і агентство THiNK! McCann Erickson підписали контракт на рекламне обслуговування до кінця 2008 року. Згідно з угодою, основні завдання агентства: розробка комунікаційної стратегії, сценаріїв для створення телевізійних роликів, макетів для зовнішніх носіїв реклами і друкованих ЗМІ, створення дизайну матеріалів для точок продажів.

Страхова компанія «Універсальна» також представлена як спонсор автомобільної програми «Автомундіаль» на цілодобовому каналі новин «24», який транслюється у всіх областях України та Криму.

За додатковою інформацією звертайтеся до Олесі Стойко
т. 8044 281 61 55
м. 8050 448 65 93

Расскажите друзьям про новость

Новое видео