25 Ноя 2021, 17:33

Collins Dictionary оголосили NFT словом року

Collins Dictionary оголосив слова 2021 року, підсумовуючи настрої та турботи минулого року, як повідомляє dazeddigital.com.

Collins Dictionary визначає слово NFT як: «Невзаємозамінний токен: унікальний цифровий сертифікат, зареєстрований в блокчейні, який використовується для реєстрації права власності на такий актив, як твір мистецтва або предмет колекціонування». 

Минулого року відбувся вибух колекціонування діджитал предметів мистецтва, техніки та культури – від Кейт Мосс, яка продала на аукціоні триптих NFT, що зображує її особисте життя, до перепакованих інтернет-мемів OG, репліки вульви Кари Делевінь і навіть коду для оригінальної World Wide Web .

 Інші слова, які пов’язані з Інтернетом та NFT, включають «heugy», що відноситься до застарілих, немодних речей, «метавсесвіт» і «крипта» — скорочення від криптовалюти.

В цьому році до шортлисту увійшли слова «двічі вакцинований», «застарілий» та метасвіт. В минулому — «соціальне дистанціювання», «самоізоляція», «відпустка». Oxford Dictionary словом цього року назвав vax («вакцина», «вакцинований», «вакцинувати»).

Ознайомитися з повним списком Collins Dictionary можна у пості нижче.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео