19 Авг 2021, 15:44

NCG ініціював флешмоб подяки до 30-річчя Незалежності

Усі українці тримають біля серця щось особливе, за що хочеться подякувати рідній країні. В рекламно-комунікаційному холдингу NCG вирішили, що це бажання необхідно посилювати й ініціювали флешмоб подяки до 30-річчя Незалежності. На момент публікації цього тексту своєю історією вдячності поділилась безліч закоханих у країну людей та компаній.

«Наш флешмоб ‒ це внесок у культуру подяки, яка, ми сподіваємося, розквітне в Україні найближчим часом. Адже нам потрібен позитивний фокус, коли серце робить на один удар більше через відчуття подяки до рідної країни, ‒ говорить Дмитро Кутовой, засновник та CEO рекламно-комунікаційного холдингу NCG, ‒ Ми вдячні нашим партнерам і клієнтам, а також, звичайно, всім українцям, які підтримують наш флешмоб. Ви створюєте ланцюжок позитивних подій і надихаєте сотні й тисячі людей поглянути на Батьківщину з більшою любов’ю і повагою».

Пости в соціальних мережах із хештегом #ВдячніУкраїніЗа розповідають про таку різну країну, яка в кожного своя, але й одна для всіх нас. Це історії про улюблені місця, приємні спогади й натхнення для майбутніх звершень.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео