05 Апр 2007, 09:15

Народні депутати хочуть перевірити діяльність Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Народні депутати хочуть перевірити діяльність Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Вчора, 4 квітня, в Верховній Раді був зареєстрований проект постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії для перевірки діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Автори проекту постанови — перший заступник голови комітету ВР з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко (Партія регіонів), заступник голови комітету Олександр Голуб (КПУ) і народний депутат Євген Філіндаш (СПУ).

В проекті постанови депутати пропонують тимчасовій слідчій комісії народні проаналізувати діяльність Нацради щодо прозорості та публічності процедур видачі та продовження ліцензій на мовлення, а також дотримання законності під час проведення перевірок. Крім того, депутати ставлять комісії завдання проаналізувати обґрунтованість та законність притягнення Нацрадою телерадіоорганізацій до відповідальності за порушення законодавства у сфері телебачення і радіомовлення.

Реєстрацію проекту документу парламентарі пояснюють значними недоліками в роботі Національної ради. «Ці недоліки мають системний характер, що, перш за все, стосується дисбалансу на користь невиправданого адміністрування, відсутності належної прозорості та об’єктивності при прийнятті рішень, низькому рівню планування розвитку національного телерадіоінформаційного простору», — вказано у пояснювальній записці до проекту постанови. Передбачається, що тимчасова слідча комісія в разі її утворення має доповісти про результати перевірки до 15 червня 2007 р.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео