06 Дек 2021, 10:27

Найбільш вживані смайли 2021 року: рік завершений посмішкою

В останній час зустрічі віч-на-віч більше не є нормою, всі, ймовірно, надсилали більше емодзі та наклейок, ніж в попередні роки.

Враховуючи неспокійні минулі роки, дивно дізнатись, що найпопулярніші смайли цього року мають загальну позитивну атмосферу, згідно з дописом у блозі Unicode багато людей використовували смайлики як повідомлення підбадьорення для близьких. Крім того, 10 найкращих смайлів цього року мало відрізняються від рейтингу до пандемії 2019 року (на жаль, список на 2020 рік не був опублікований).

Смайл номер один у 2021 році — «Сльози радості», на який припадає 5% усіх смайлів, за ним смайл «Червоне серце». Цілком передбачувано, більшість смайлів у списку – це обличчя.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Провідним емодзі в категорії частин тіла, яка виключає обличчя та руки, є «Біцепси» (💪). Зрештою, фізичні вправи — це один із способів, за допомогою якого люди справляються з раптовими змінами. Однак цей символ також символізує «силу, успіх, подолання боротьби», та найвлучніше — закатати рукав, щоб отримати вакцину.

Найменше використовувалися смайли – прапори, незважаючи на підтримку, яку люди демонстрували своїм країнам на цьогорічних Олімпійських іграх у Токіо.

Нижче наведені смайли, які характеризують мобільні розмови у 2021 році:

  1. Сльози радості

2. Червоне серце

3. Катаюсь по підлозі від сміху

4. Палець вверх

5. Голосний плач

6. Складені руки

7. Поцілунок

8. Усміхнене обличчя з серцями

9. Усміхнене обличчя з очима-серцями

10. Усміхнене обличчя із усміхненими очима

Логічно, що пандемія коронавірусу мало сприяла популяризації емодзі, які ледь увійшли до топ-500.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео