05 Ноя 2021, 09:32

Shebel випустив гумористичний відеоролик для просування свого палива

Якісне пальне – один з ключових факторів відмінної роботи двигуна автомобіля. Заправлятися якісним надійним пальним – означає забути про СТО та проблеми з двигуном. Але як розповісти споживачам про якість пального, не перевантажуючи сюжет технічними термінами і складними формулами?

Агенція Media Post у співпраці з режисером Артемом Черосом запропонували зробити це через гумор та емоціі.

В основу сюжету лягла трохи гіберболізована ідея про те, що майстрам на СТО буде нічого робити, якщо в автівки заправлено Shebel. Тож їм залишається лише нудьгувати. Усю гаму почуттів нудьгуючого головного героя, працівника СТО, майстерно зіграв вiдомий актор Назар Задніпровський.

Рекламна кампанія стартувала у жовтні, виключно у діджитал-каналах та з гнучким таргетингом на цільову аудиторію.

«Shebel останні шість років щоденно працює над тим, щоб водії могли впевнено заправляти українське паливо. У процесах виробництва ми дотримуємося жорстких вимог та стандартів, — коментує Сергій Федоренко, комерційний директор АТ «Укргазвидобування» (ТМ Shebel). – А от комунікацію зі споживачем стараємося зробити легкою і зрозумілою».

«Ми вирішили, що саме гумористичний сюжет зможе викликати найбільш позитивні емоції у споживачів  пального Shebel та допоможе привернути увагу до головного: якості продукту. Дуже приємно, що саме цей варіант був підтриманий командою клієнта» — коментує Тетяна Гребельнікова (РА Media Post).

Довідка:

Шебелинський НПЗ (Šhebel) — один з двох нині діючих нафтопереробних заводів в Україні. Його потужність становить близько 500 тис. тонн переробки сировини на рік. Завод веде свою історію з 1960 року. У 2015-2018 роках було реалізовано наймасштабнішу за останні 20 років модернізацію, завдяки чому вдалося здійснити перехід на випуск продукції виключно стандарту Євро 5. З 2018 року пальне виробництва Шебелинського НПЗ реалізується на ринку під торговою маркою Šhebel. В асортименті продукції: бензини Šhebel 92, Šhebel 95, дизельне пальне Šhebel ДП та скраплений газ Šhebel Euro LPG. У роздрібі пальне Šhebel можна придбати у Київській, Житомирській, Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Сумській областях і на підконтрольних Україні територіях Донецької і Луганської областей.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео