12 Дек 2007, 13:33

Нацрада затвердила Положення про порядок ліцензування кабельного мовлення

Нацрада затвердила Положення про порядок ліцензування кабельного мовлення

Сьогодні, 12 грудня, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення затвердила Положення про порядок ліцензування кабельного мовлення та здійснення ретрансляції телерадіопрограм та передач. Ще місяць тому Нацрада прийняла це положення за основу і запросила до громадського обговорення на сайті.

 

За словами першого заступника голови Нацради Ігоря Куруса, за цей час надійшли пропозиції щодо удосконалення цих положень від низки громадських організацій, серед яких Інститут масової інформації, «Інтерньюз-Україна», Центр громадських ініціатив «Інформаційне суспільство».

 

За словами керівника апарату Нацради Сергія Крушановського, більшість цих пропозицій стосувалися удосконалення п. 3.11, у котрому йдеться про порядок мовлення у дні трауру та жалоби, коли незалежно від умов ліцензії усім телеканалам заборонялося ретранслювати будь-які програми, крім інформаційних, аналітичних та публіцистичних.

 

Пропозиції від громадських організацій стосувалися ретрансляції в ці дні програм іноземних мовників. Зокрема, йшлося про те, що не варто обмежувати ретрансляцію таких програм виключно інформаційними, аналітичними та публіцистичними жанрами. (Тобто, якщо йдеться про власне програмне наповнення – обмеження, на думку громадських організацій, повинні діяти, але коли йдеться про ретрансляцію іноземних програм, такі обмеження не є доцільними).

 

За результатами обговорення Нацрада затвердила Положення «з урахуванням пропозицій». Утім, про які саме з низки пропозицій ідеться – наразі не уточнюється. Представники Нацради обіцяють, що остаточний текст Положення буде оприлюднений орієнтовно у понеділок, 17 грудня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео