29 Ноя 2007, 09:12

Нацрада вилучила понад 100 радіочастот

Нацрада вилучила понад 100 радіочастот

За матеріалами позапланової перевірки Національної радіокомпанії України (НРКУ) Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження компанії, а також вилучила понад 100 частот, на яких НРКУ не веде мовлення з 1999 року.

 

Серед виявлених порушень зафіксовано відсутність мовлення на 170 частотних присвоєннях із 271-го, зазначених у ліцензії (в поясненні керівництва НРКУ зазначено, що мовлення не відбувається через недостатнє фінансування); виявлено ретрансляцію програм радіостанції РТРК «Голос России» (РФ) на двох частотних присвоєннях, ліцензійно закріплених за НРКУ (Львівська обл., Миколаївська обл.).

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Усі вилучені частоти Нацрада планує виставити на конкурс, який буде оголошено 6 грудня 2007 року – йдеться про частоти середнього діапазону для розгортання мовлення в системі DRM.

 

До речі, на минулому конкурсі була пропозиція щодо DRM, однак жоден із мовників нею не зацікавився. Проте, як наполягає Ігор Курус, перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення: «Нині Україна фактично підійшла до переходу на цифрове радіомовлення, ми очікуємо на активність компаній щодо DRM. Ми також впевнені, що й Національна радіокомпанія має взяти участь у цьому конкурсі».

 

За словами пана Куруса, на конкурс буде виставлено чотири канали: в одному каналі – 13 частот, в другому – 14; а от окремо на конкурс пропонується львівський передавач потужністю 1 МВт («який покриває половину Європи») і Миколаївський передавач (1,2 МВт), який, за словами Куруса, «дістане ледь не до Китаю».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео