29 Ноя 2007, 09:12

Нацрада вилучила понад 100 радіочастот

Нацрада вилучила понад 100 радіочастот

За матеріалами позапланової перевірки Національної радіокомпанії України (НРКУ) Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження компанії, а також вилучила понад 100 частот, на яких НРКУ не веде мовлення з 1999 року.

 

Серед виявлених порушень зафіксовано відсутність мовлення на 170 частотних присвоєннях із 271-го, зазначених у ліцензії (в поясненні керівництва НРКУ зазначено, що мовлення не відбувається через недостатнє фінансування); виявлено ретрансляцію програм радіостанції РТРК «Голос России» (РФ) на двох частотних присвоєннях, ліцензійно закріплених за НРКУ (Львівська обл., Миколаївська обл.).

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

 

Усі вилучені частоти Нацрада планує виставити на конкурс, який буде оголошено 6 грудня 2007 року – йдеться про частоти середнього діапазону для розгортання мовлення в системі DRM.

 

До речі, на минулому конкурсі була пропозиція щодо DRM, однак жоден із мовників нею не зацікавився. Проте, як наполягає Ігор Курус, перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення: «Нині Україна фактично підійшла до переходу на цифрове радіомовлення, ми очікуємо на активність компаній щодо DRM. Ми також впевнені, що й Національна радіокомпанія має взяти участь у цьому конкурсі».

 

За словами пана Куруса, на конкурс буде виставлено чотири канали: в одному каналі – 13 частот, в другому – 14; а от окремо на конкурс пропонується львівський передавач потужністю 1 МВт («який покриває половину Європи») і Миколаївський передавач (1,2 МВт), який, за словами Куруса, «дістане ледь не до Китаю».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео