21 Июн 2007, 07:32

Нацрада подовжила ліцензію телеканалу СТБ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заслухала результати перевірок (планової та позапланової) телеканалу СТБ, за результатами яких ухвалила рішення подовжити ліцензію телеканалу терміном на 10 років.

У ході перевірки було виявлено порушення, які члени Нацради кваліфікували як незначні, а саме відхилення від умов ліцензії у частині інформаційного мовлення (менше на 30 хв., ніж передбачено за умовами ліцензії) та культурологічних програм (менше на 17 хв.). В обговоренні члени Нацради відзначили високу частку продукції власного виробництва на каналі, позитивно схарактеризувавши концепцію СТБ як каналу українського документального кіно, чиє мовлення зорієнтовано на інтелектуального глядача.

Зі свого боку Володимир Бородянський, голова правління ЗАТ «ММЦ СТБ», погодився із результатами перевірки, зазначивши, що моніторинг проводився коректно із дотриманням законодавства. Щодо подальшої роботи каналу зазначив, що змін в програмній концепції не відбудеться – канал лишатиметься пізнавально-інформаційним. На осінь, за словами пана Бородянського, на СТБ планується запуск 15 нових проектів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео