21 Май 2009, 07:13

Нацрада фіксує кризові тенденції на медіаринку

«Криза дійшла до медіаринку - зниження фінансових можливостей потягнуло за собою зміну медіаландшафту, - прокоментував ситуацію виконувач обов'язків голови Нацради Андрій Мирошніченко

Нацрада фіксує кризові тенденції на медіаринку

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 20 травня задовольнило заяви про ліквідацію районної радіостанції «Посулля» з смт Недригайлів Сумської області, анулювання ліцензії провайдера програмної послуги ТРК «ЛКТ-Плюс» (на застосування технології «телесело») і скасування зміни до ліцензії запорізької кабельної компанії «КТС». В останньому випадку компанія мала намір поліпшити технологію, проте це поліпшення потягнуло за собою стягнення ліцензійного збору в обсязі понад 300 тисяч гривень, повідомляє "Телекритика".

Усі компанії мотивували свої заяви браком коштів. На черзі — розгляд питання про ліквідацію радіостанції в Білозерці Херсонської області, фінансувати яку відмовилися її засновники — Білозерська районна рада.

Фатальним збігом обставин, що призвів до такої ситуації, члени Нацради на брифінгу назвали збільшення обсягів ліцензійного збору та фінансову кризу, зауваживши, що нині Нацрада докладає зусиль щодо перегляду формули розрахунку ліцензійних платежів.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Криза дійшла до медіаринку — зниження фінансових можливостей потягнуло за собою зміну медіаландшафту, — прокоментував ситуацію виконувач обов'язків голови Нацради Андрій Мирошніченко. — Найближчим часом ця тенденція буде тільки поглиблюватися».

У свою чергу член Нацради Тетяна Лебедєва висловила занепокоєння щодо закриття місцевих та регіональних компаній у зв'язку зі складною фінансовою ситуацією.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео