09 Янв 2008, 10:01

На Закарпатті запровадять цифрове мовлення

На Закарпатті запровадять цифрове мовлення

За повідомленням прес-служби Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, 24 грудня, на Закарпатті відбулася робоча нарада з першочергового впровадження цифрового мовлення.
 
Подібні зустрічі також пройшли у Сумах та Одесі. Саме ці три прикордонні області – Сумська, Одеська та Закарпатська – визначені Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення як пріоритетні для впровадження "цифри".
 
На сьогоднішній зустрічі в Ужгороді з представниками місцевих органів влади та громадськістю голова Національної ради Віталій Шевченко та його перший заступник Ігор Курус докладно ознайомили учасників наради з етапами впровадження цифрового мовлення в Україні та на Закарпатті зокрема.
 
Голова Закарпатської облдержадміністрації О. Гаваші, керівники районів та міст Закарпаття з оптимізмом зустріли рішення щодо запровадження "цифри" в їхньому краї, зауваживши, що це єдиний вихід для забезпечення стовідсоткового охоплення якісним телерадіомовленням складної за рельєфом території області. Під час наради було обговорено запровадження цифрового мовлення в 51-52 цифрових зонах.
 
Місцева влада Закарпаття у свою чергу висловила готовність долучитися до виконання програми запровадження якісно нового виду мовлення, зокрема, щодо допомоги у придбанні приймальних цифрових пристроїв, модифікації існуючих передавальних мереж та за необхідності побудови нових.
 
Присутні на робочій нараді зв’язківці зауважили, що у запровадженні "цифри" в гірській місцевості може знадобиться досвід колег із Франції та Іспанії. На Одещині нарада з цього питання відбулася 20 грудня у Білгород-Дністровському.
 
Цього ж дня відбулася робоча нарада в Одесі. Під час наради було обговорено запровадження цифрового мовлення в 70 та 74 зонах – від Білгород-Дністровського до Рені. Місцева влада висловила свою готовність включити до соціальних програм регіону кошти на запровадження цифрового телебачення.
 
Це передусім фінансові ресурси для малозабезпечених верств населення для надання допомоги у придбанні приймальних цифрових пристроїв, а також модифікації передавальних мереж.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео