01 Авг 2008, 09:51

На «Інтері» готують нові поекти

Телеканал «Інтер» готує до запуску у новому сезоні ток-шоу «Народний суд».

У концепції проекту будуть поєднані формати судових шоу, що виходять на американських та британських телеканалах. За умовами програми, знімальна група виїжджає на місце виникнення конфлікту між двома сторонами; потім герої приходять у студію, де після «процесу» аудиторія за допомогою системи голосування, що використовувалась у програмі «Свобода Савіка Шустера», віддає перевагу тій чи іншій стороні.
 
Зараз  тривають пошуки сюжетів для програми (поставлене завдання знайти 40 реальних історій протягом 2-3 тижнів і відзняти 20 сюжетів до 16 серпня), а також уже почались перші зйомки. Водночас творці програми вирішують, чи зйомки в проекті будуть виключно реальними, або з елементами інсценування. Проте вже зараз відомо, що у команді програми є двоє сценаристів. Прізвища ведучого джерело не називає, повідомляючи, що за професією він актор.
 
Інформацію про нові проекти, які готує телеканал «Інтер» для сезону 2008/2009, прес-служба каналу обіцяє оприлюднити після старту рекламної кампанії, яка повинна розпочатись найближчим часом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео