15 Ноя 2007, 11:43

MTV Україна розпочинає трансляцію мультсеріалу «SouthPark»

MTV Україна розпочинає трансляцію мультсеріалу «SouthPark»

Телеканал MTV Україна першим на телевізійному просторі України транслює культовий всесвітньовідомий мультсеріал «Південний Парк» ( англ. «SouthPark»), високоякісно дубльований українською мовою.

 

«Південний Парк» – американський мультиплікаційний серіал про фантастичні, сюрреалістичні пригоди чотирьох хлопчиків та їх друзів, які проживають у невеличкому містечку Саус Парк (з англ. «Південний Парк»), штат Колорадо (США). Створене 1997 року телеканалом Comedy Central (один з телеканалів, що входить до всесвітньої мережі MTV Networks), це шоу отримало вже дві найпрестижніші телевізійні премії «Еммі» у 2005 та 2007 роках.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Парадоксально, але «South Park», який офіційно ще досі не транслювався жодним телеканалом України, вже протягом численних років є найулюбленішим шоу багатьох українців – різними шляхами наші співвітчизники діставали серії мультфільму «з-під поли», але ще ніколи не мали змоги дивитися «South Park» по телевізору та ще й рідною мовою!

 

Наскрізне іронічне висміювання американської культури, критичний погляд на сучасні  світові події та проблеми, скептичне ставлення  до різноманітних стереотипів і табу є візитною карткою цього мультсеріалу. Стенлі Марш, Кайл Брофловські, Ерік Теодор Картман та Кенні Маккормік, учні початкової школи, головні герої «Південного Парку», щоразу стикаються з релігійниими, політичними та соціальними недоліками повсякденного життя. До того ж всі ці теми подаються з неперевершеним гумором та сатирою. Багато хто вважає цей мультсеріал не тільки веселим, але й повчальним та мудрим через те, що його автори змогли донести у простій та веселій формі дуже важливі моральні істини до величезної світової аудиторії.

 

В Україні транслюватимуть десять сезонів «Південного Парку»  з одинадцяти, створених на сьогодні у США. Кожен сезон складається з 13-17 серій. Для українського дубляжу анімаційного шоу була створена спеціальна студія звукозапису в рамках київської постпродакшн студії «Postmodern».

 

Озвучення мультсеріалу здійснюють відомі  актори:

Євген Малуха  (озвучення у телесеріалі «Альф», мультсеріалі «Сімпсони»);

Анна Левченко (озвучення у мультсеріалі «Сімпсони»);

Доктор–Звук (озвучення у мультсеріаліах «Тачки», «Сімпсони», у кінофільмі «Пірати Карибського моря»);

Віктор Алферов – звукорежисер анімаційного шоу (робота над фільмами  «Дивне Різдво», «Скарби тамплієрів», телефільмом «Їсти подано»).

 

Трансляція цього популярного анімаційного шоу розпочалася 12 листопада 2007 року та буде виходити в ефір з понеділка по четвер о 22.00.

 

Випуск в ефір україномовного мультсеріалу «Південний Парк» телеканалом MTV Україна – це черговий крок до мети, яку ставить собі MTV Україна, а саме – подолати культурний бар’єр між українською молоддю та світовою спільнотою.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео