15 Фев 2022, 17:05

«Мої сумки не потребують вас»: засновник Jacquemus відповів на гомофобні коментарі

Французький модельєр Сімон Порт Жакмюс, засновник бренду Jacquemus, розкритикував користувачів, які залишили гомофобні коментарі в його Instagram-акаунті.

Коментарі з’явилися після того, як Жакмюс опублікував фотографію, на якій він цілується зі своїм чоловіком Марко Маестрі біля басейну у День святого Валентина.

Жакмюс та Маестрі одружилися у червні 2021 року після чотирьох років знайомства. Дизайнер регулярно публікує моменти з їхнього спільного життя в соціальних мережах.

Користувач @s_sh_i_k написав під останнім постом: «Раніше я хотів твої сумки. А тепер 🤮». Жакмюс, чия весняно-літня кампанія 2021 року, присвячена ЛГБТ-парам, була запущена під час Місяця гордості у червні, поспішив повідомити тролю, що він не є бажаним клієнтом бренду.

Пізніше він опублікував скріншот цього гнівного коментаря та написав, що у Jacquemus працює багато геїв, і бренд не хоче, щоб у нього були гомофобні клієнти: «Ви не заслуговуєте на нашу продукцію».

Дизайнер також додав у підписі: «Мені не потрібна ваша гомофобна точка зору. І мої сумки не потребують вас».

У своїх історіях у Instagram дизайнер поділився скріншотом коментарів ряду інших користувачів, які залишили негативну реакцію на його пост, та запитав, чому це відбувається у 2022 році.

«Я радий, що у нас сталася ця важка розмова. Я виріс без прикладу гей-пари, і я знаю, як важливо бути одним із них для дітей. Ми боротимемося за них, щоб показати, що кохання завжди перемагає. Я продовжуватиму публікувати фотографії кохання. Завжди. Ви прекрасні, ніколи не забувайте про це».

Його останній пост отримав широку підтримку друзів та шанувальників, багато з яких розмістили райдугу та смайлики у вигляді серця, щоб показати свою підтримку ЛГБТ-спільноті. Один фанат написав: «Тепер я хочу твої сумки ще більше».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео