29 Апр 2021, 12:18

Morshynska презентувала серію роликів про підтримку краси і здоров’я

Нещодавно на полицях магазинів по всій Україні з’явилась вода Morshynska plus AntiOxi Water, збагачена антиоксидантом селеном та мікроелементами йодом, хромом та цинком. А сьогодні бренд презентував серію роликів, присвячених здоров’ю та красі. Головними героями відео стали фітнес-тренер Андрій Хомицький, топмодель Тетяна Рубан та балерина Анна Муромцева.

“Герої нової кампанії Morshynska plus AntiOxi Water танцюють, займаються спортом та моделінгом. Кожен — у власній стихії, у своєму ритмі. Всі вони — цінують свій час, слідкують за самопочуттям та зупиняються, аби відновити гідробаланс і розповісти, чому обирають саме AntiOxi Water. Разом з Тетяною Рубан, Андрієм Хомицьким, Анною Муромцевою в відеороликах ми відповідаємо на питання сучасної людини: як підтримувати молодість клітин, нервову систему та загальний тонус організму? Як зберігати здоров’я в ритмі великого міста, особливо, в часи пандемії? Як відновлювати та насичувати тіло йодом, селеном, хромом та цинком щодня?
Morshynska plus AntiOxi Water — ще більш корисна вода, справжній тренд та інновація у сфері здорового способу життя. Мікроелементи у поєднанні антиоксидантами підтримують тіло, наповнюють силою, сприяють детоксу шкідливих речовин, омолоджують та зберігають вашу красу”, — розповідає директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео