10 Сен 2020, 12:45

«Монстрики, які проголосують за тебе». Українську молодь закликають проголосувати на місцевих виборах

Апартійна ініціатива #вліпизасебе та креативне агентство ANGRY створили серію плакатів, щоб закликати молодь проголосувати на місцевих виборах.

За даними Центру Разумкова, на парламентських виборах 2019 року проголосувало лише 27% української молоді. Це говорить про те, що молодь майже не висловлює свою думку на виборах.

«Ми створили ці принти, щоб привернути увагу молоді. Вони мають інше бачення, інші пріоритети, інший менталітет. Вони відрізняються від старших поколінь, тому їхня думка має велике значення для країни та міст. Тому важливо, щоб якомога більше молодих людей прийшли цьогоріч на місцеві вибори», — ділиться Світлана Колодій, координаторка проєктів та програм у Global Office.

В основі плакатів лежать справжні коментарі людей у соцмережах, які не вважають деякі проблеми міст, як, наприклад, незаконні кіоски, архаїчні балкони чи відсутність велодоріжок, — проблемами. Кожен коментар візуалізували у вигляді монстра, щоб привернути як можна більше уваги. Головний заклик постерів — «Якщо не підеш ти, підуть тільки вони».

«Молодь часто ігнорує вибори, перекладаючи відповідальність на інших. Мовляв, раніше обирали без мене, то й зараз оберуть. Але так не працює. Тому ми вирішили показати, що ігноруючи вибори ти даєш змогу проголосувати людям, переконання яких суперечать твоїм. Для цього ми знайшли справжні коментарі людей. Так і з’явилися три монстри міста: велозлюк, кіоскофан та балконолюб», — коментує ідею Сергій Малик, креативний директор агентства ANGRY.

Місцеві вибори пройдуть по всій Україні 25 жовтня.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео