17 Сен 2020, 16:48

MONATIK заспівав з Лаймою Вайкуле у колаборації Tic Tac® та Spotify

Цієї осені Tic Tac® оновлює свою комунікацію. Бренд запустив музичний проєкт спільно зі Spotify for brands, об’єднавши музикантів з різних країн і жанрів. Головний трек – це дует MONATIK і Лайми Вайкуле. Ікони стилю двох поколінь створили унікальний мікс, об’єднавши власні треки «УВЛИУВТ» і «Я вышла на Пикадилли» спеціально для музичного проекту Tic Tac®.

«Коли до мене звернулися з пропозицією освіжити якусь пісню (а це було кілька місяців потому, після виступу на «Рандеву» у Лайми Вайкуле та нашого з нею особистого, такого приємного знайомства), у мене відразу в голові промайнула  думка зробити мешап двох треків і саме з видатною Лаймою!! Так я прийшов до ідеї назви «Упали в любовь и ударились в танцы на улице Пикадилли». Дві пісні зазвучали як одна, – і це було дуже круто! Я такий радий, що Лайма погодилася і ця ідея їй сподобалася, і сьогодні ми можемо почути «УВЛИУВТ на улице Пикадилли» – MONATIK, один з хедлайнерів проекту.

Ідею освіжити добре знайомі хіти підтримали і артисти нової хвилі, такі як Alina Pash, Tesla Boy, Еріка Лундмоен, Sirotkin, СБПЧ і Thomas Mraz. Для музикантів проект став можливістю по-новому поглянути на звучання хітів, які за багато років не тільки не втратили актуальності, а й такі ж хороші для танців, як і раніше.
В плейлисті «Освіжи музику з Tic Tac®» на Spotify поп-балади про кохання перетворюються в ліричний R’n’B, естрадний хіт телеекранів – в сінті-поп, добрий реггі перетворюється на справжній стадіонний гімн, а класика радянського хіп-хопу знаходить нове життя в треку яскравої Alina Pash.

Результат незвичайних колаборацій можна послухати з 15 вересня в плейлисті Tic Tac® на платформі Spotify.

Крім того, на сторінках Tic Tac в соцмережах та на сайті bit.ua меломани зможуть не лише послухати треки, а й дізнатися, як вони створювалися – подивитися інтерв’ю з артистами і ексклюзивні матеріали підготовки треків.

“Ми всі любимо і знаємо Tic Tac ще з 90-х. З тих пір бренд змінювався і розвивався, але завжди зберігав свою унікальність і свіжість (унікальну свіжість). Цього ми чекаємо і від улюблених пісень і артистів – приносити нове, не зраджуючи собі», – повідомляє бренд-команда Tic Tac® і Nutella®.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео