09 Мар 2016, 08:30

Многоликий Потап сменил Виктора Андриенко в новой кампании OLX.

Сервис бесплатных объявлений запустил рекламно-музыкальный проект совместно с Fedoriv и известным шоуменом. В серии видео для разной целевой аудитории Потап в разных обличьях читает рэп о том, как просто выйти из разных ситуаций с помощью сервиса. Ранее о преимуществах сервиса рассказывал Виктор Андриенко. 

 

OLX, Fedoriv та Потап ін зе мікс!

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

З першими днями весни в ефірі українських телеканалів стартував спільний рекламно-музичний проект сервісу olx.ua, брендингової агенції Fedoriv та репера і шоумена Потапа. Потап постав перед публікою в образах різних представників цільової аудиторії OLX і начитав реп про те, як легко можна вийти з будь-якої ситуацiї за допомогою цього сервісу. Ми вважаємо за потрібне попередити глядачів, що мотивчик і слова цієї рекламно-музичної композиції мають властивість застрягати в голові й лунати там протягом тривалого часу. Тож уважно стежте за ефіром: кодові слова – OLX ін зе мікс!

Опубликовано Fedoriv 9 марта 2016 г.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео