20 Июл 2020, 11:58

#MMRead: 6 книжок для створення текстів, що запам’ятаються

Підбірка книжок, що полегшить проблему білого аркуша та віднайдення ідей

Продовжуємо рубрику #MMRead, в якій разом із найбільшою інтернет-книгарнею Yakaboo презентуємо добірки книг про маркетинг, комунікації, креатив, продажі для розвитку ваших професійних здібностей. Сьогодні наш матеріал — для журналістів, копірайтерів, маркетологів, авторів, блогерів, тих, хто розвиває власний бренд і створює тексти. Байдуже, якого розміру — на 3 рядки чи 100 сторінок. Проблема білого аркуша, віднайдення ідей, створення рекламних оголошень чи книжок, редагування тексту — те, з чого складаються будні копірайтерів. Ця добірка їх полегшить.

пиши сильно

Пиши сильно. Практичні вправи, поради, теорія

Це не звичайна книга, а воркбук. З нею ви більше не боятиметеся чистого аркуша та систематизуєте свою роботу над текстами. 

У книзі поєднано теорію, практичні завдання та поради відомих сучасних письменників. Ви не тільки зарядитеся новими ідеями, а й розкриєте свою креативність. Писати може кожен, головне цілеспрямованість і постійна робота над удосконаленням. «Пиши сильно» — хороший варіант для блогерів, які хочуть створювати якісний контент.

в очікуванні копірайтера

В очікуванні копірайтера

Пробуєте себе в написанні постів для соцмереж чи вигадуванні слоганів? Завдяки легкому стилю Стаськи Падалки ви не тільки розберетеся з усіма тонкощами, а й захопитеся. Можливо, навіть зміните свою професію на копірайтера.  

Увесь матеріал поданий у формі п’єси. У процесі розмови письменника, філологині та маркетолога читач дізнається про основні принципи побудови текстів, слоганів та неймів. У кінці кожного розділу тезово виписана вся інформація з розділу. У будь-який момент ви зможете її переглянути та згадати ключові питання. Ця книга допомагає копірайтерам з першого дня роботи.

клад копирайтера

Клад копирайтера

Робота над словом, реченнями, текстами та ідеями — усе ретельно розібрано. У книжці ви знайдете принципи побудови і редагування текстів, правила побудови реклами та слоганів, методи та напрямки пошуку ідей. 

Еліна Слободянюк роками збирала інформацію під час роботи в сфері масових комунікацій. Ви можете користуватися її практичними порадами для створення власних текстів.

пиши скорочуй

Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст

Штампи, термінологія та складні нечитабельні формулювання глибоко засіли в нашому житті. Хочете їх позбутися та писати «легко»? Книга Максима Ільяхова і Людмили Саричевої допомагає очистити тексти від непотрібної та шкідливої інформації. Після прочитання «Пиши, скорочуй. Як створити дієвий текст» ви зможете викладати свої думки зрозуміло. 

Книга вже кілька років серед хітів продажів. Її читають редактори, копірайтери, автори, службовці, керівники та всі, хто пишуть. Також «Пиши, скорочуй» можна використовувати як настільний редактор.

нейрокопирайтинг

Нейрокопирайтинг. 100 приемов влияния с помощью текста

Хочете маніпулювати людською свідомістю? Звісно, тільки на благо. Потрібний меседж можна закласти в тексти. У своїй книзі Денис Каплунов розкриває 100 технік впливу на читача. 

Автор розповідає про типові помилки та переконання, класичну модель прийняття рішення та пояснює, чому товар не продається. Якщо ви знатимете цілі, бажання та страхи цільової аудиторії, то зможете добрати потрібні слова для комунікації з нею. Додайте застосування одного з прийомів нейрокопірайтингу — і впливовий текст готовий. 

Радимо книжку тримати близько біля себе та пробувати різні техніки. Краще перевіряти все самостійно.

про що ми говоримо, коли говоримо про книжки

Про що ми говоримо, коли говоримо про книжки: Історія та майбутнє читання

Здається, що зараз люди проводять максимум часу в соцмережах, рідко беруть до рук книжку, а тексти для постів вимагають бути все коротшими, аби втримати увагу читача. Вже замислювались над тим, яке майбутнє в книжок та лонгрідів взагалі? 

Лія Прайс на сторінках книги презентує своє дослідження про долю друкованої книги. Маленький спойлер — тексти будуть потрібні завжди, тому не варто закидати ідею стати копірайтером, письменником чи автором власного блогу.

Кавер: MMR

Расскажите друзьям про новость

Новое видео