26 Апр 2021, 11:30
PR

MMR сформує рейтинг найкращих PR-фахівців

Редакція MMR спільно зі стратегічним партнером — агенцією PRService — почали підготовку до відбіркового етапу голосування, результатом якого стане шорт-ліст PR-фахівців, представників українського бізнесу.

Оцінка номінантів буде відбуватися в двох площинах. Онлайн свої голоси за найкращих віддасть професійна спільнота та читачі MMR. Офлайн буде оцінювати експертне журі, склад якого буде презентовано найближчим часом.

Журі оцінюватиме всіх кандидатів за критеріями:

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
  • Інституційна спроможність — комплексний показник, що характеризує одночасно позицію номінанта в системі прийняття рішень всередині компанії та вплив на зовнішніх стейкхолдерів. Оцінка включає і ступінь особистого впливу на цільові аудиторії.  
  • Системність діяльності — наявність стратегії і системного менеджменту, вміння будувати і реалізувати плани, розуміння логіки управління репутацією і організації своєї роботи.
  • Наявність успішних і резонансних PR-проєктів — позитивний вплив PR-проєктів, які асоціюються з номінантом, на репутацію компанії. Вміння оперувати інструментарієм, приймати нестандартні рішення та працювати з репутаційними ризиками різного генезису.
  • Професійна репутація — досвід успішної роботи в PR-індустрії, участь у житті галузі (просвітницька активність, експертні думки), впізнаваність «професійного почерку».

За кожним критерієм номінанту буде виставлятися бал від 1 до 10. Бали будуть перераховані у комплексну оцінку за результатами голосування всіх членів журі. 

У фінальному підрахунку до експертних голосів буде додано бал від онлайн-спільноти. За сумарним балом і буде сформовано рейтинг ТОП-25 PR фахівців України.

Презентація рейтингу відбудеться в рамках Антикризового PR марафону 20 травня. Повну версію з результатами голосувань членів журі буде опубліковано на mmr.ua та в журналі «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Новость по теме
ТОП-25 найкращих PR фахівців України

Расскажите друзьям про новость

Новое видео