09 Июл 2007, 12:59

Міжнародний Фонд «Відродження» оголосив тендер на проведення передвиборних теледебатів

Міжнародний Фонд «Відродження» оголосив тендер на проведення передвиборних теледебатів

Міжнародний Фонд «Відродження» виділить близько 100 тисяч доларів США на проведення телевізійних дебатів. Про це повідомив директор фонду Євген Бистрицький: «Ми зараз ведемо переговори з декількома телеканалами про проведення теледебатів, які ми називаємо «Свідомий вибір». 

«Проект «Свідомий вибір» спрямований на те, щоб привчити громадян вимагати від політиків чітких відповідей на конкретні запитання. Важливою складовою цих теледебатів буде антипопулізм. Аргументи і питання експертів  будуть спрямовані на отримання чітких і конкретних відповідей, цифр та дат», – наголосив пан Бистрицький. 

Цьому, на його думку, має сприяти формат теледебатів. У них братимуть участь 4-5 провідних (за даними соціологічних досліджень) політичних сил. Крім ведучого, в програмі дискутуватимуть декілька незалежних експертів і один журналіст. Обговорення вестиметься за шістьма напрямками: економічна політика, політика у сфері державного управління (боротьба з хабарництвом), судова реформа, сфера охорони здоров’я, реформа комунального господарства та пріоритети зовнішньої політики. 

Основними умовами тендеру, за словами Євгена Бистрицького, є дотримання формату та відкритість у проведення теледебатів: «Експерти і телеканали мають бути незалежними. За участь у дебатах політичні сили не мають платити».

Після завершення переговорів будуть визначені 6 телеканалів, які й проводитимуть ці теледебати у вересні. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео